ROX spol. s r.o.  Ke Skalám 192, 261 01, Příbram V - Zdaboř

Kariéra - nabídka zaměstnání

Přivítáme kolegu do našeho týmu! Nástup možný ihned!

Přijmeme pracovníky na tyto pracovní pozice:
Svářeč.
Obráběč kovů.
Elektromontér.

Nabízíme:

  • Příbram jednosměnný provoz.
  • Zajímavou práci ve špičkové firmě v daném oboru.
  • Nadstandartní platové ohodnocení.
  • Firemní výhody, 13. a 14. plat.
  • Pravidelná valorizace mzdy.
  • Práci v příjemném kolektivu.
  • Další osobní a profesní růst.
  • Příspěvky na dovolenou a stravování.
  • Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.
  • Free days - volné dny pro osobní záležitosti.
  • Měsíční pružná pracovní doba.
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
  • Úhrada očkování proti chřipce.

V případě zájmu zašlete Váš  životopis na prace@rox.cz nebo kontaktujte naše personální oddělení , tel. 318627650

Svářeč

Náplň práce:

  • Svařování ocelových konstrukcí a součástí strojů metodou MIG/MAG a TIG.

Požadujeme:

  • Technické vzdělání nebo minimálně 2 roky praxe v technicky zaměřeném oboru.
  • Svářečský průkaz CO2, TIG výhodou.
  • Schopnost číst technické výkresy a plány.
  • Samostatnost, zodpovědnost, přesnost, manuální zručnost.

Obráběč kovů

  • Práce s obráběcími stroji a nástroji, včetně frézky, soustruhu a rovinné brusky (magnetky).

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obráběcími stroji.
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci.
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a manuální zručnost.

Elektromontér

  • Montáž vibračních zařízení a příslušenství ve firmě.
  • Servisní práce ve firmě i u zákazníka.

Požadujeme:

  • Technické vzdělání nebo minimálně 2 roky praxe v technicky zaměřeném oboru, minimálně výuční list v elektrotechnickém oboru.
  • Samostatnost, zodpovědnost, přesnost a manuální zručnost.
  • Řidičský průkaz sk.B. výhodou
  • Kvalifikace elektro dle vyhlášky 50 vítána (Minimálně §6) či obdobné.

F I R M A

Aktuality
  • 10/2023 - Nabíráme nové posily do týmu - více v sekci Kariéra
  • 12/2019 - Nová sekce Galerie a Informační listy.
  • Firma ROX získala v roce 2017 podporu EU na projekt Pracoviště automatizované kontroly výstupu vibračních kruhových zásobníků
  • 1.9.2015 - Nová sekce - Ke stažení.
  • Rozšíření řady brzdných modulů o BSB 32. Nyní nabízíme další typ bloku stejnosměrného brzdění  BSB 32 pro  vibrátory do 2,7 kW (dvojice vibrátorů), resp. 2 kW (samostatný vibrátor).

  • MSV Brno (více)
  • Dnes jsme spustili novou sekci bazar. (více)
  • Since today our web is available in other languages through Google Translate. We are working on a professional translation into English and German.
  • Nyní jsou naše stránky dostupné i v jiných jazycích díky službě Google translate. Na profesionálním překladu do angličtiny a němčiny se pracuje.
  • V září 2009 byla spuštěna nová verze webu...
  • Rozšířili jsme nabídku elektronických regulátorů (více)
  • Více zpráv...

|  ROX spol. s r.o. Příbram  |   Webmaster: T. Lojík  |  Všechna práva vyhrazena   © 2009-Nyní  |
optimalizace PageRank.cz